Dňa 23. júna 2026 sme v našej škole privítali členov KyberTímu z Gymnázia sv. Košických mučeníkov, ktorí pre žiakov druhého stupňa zrealizovali skvelé vzdelávacie aktivity zamerané na kybernetickú a informačnú bezpečnosť.
Počas interaktívnych workshopov a otvorených diskusií sa naši žiaci dozvedeli množstvo užitočných informácií o tom, ako sa:
-
bezpečne správať v online prostredí,
-
efektívne chrániť svoje osobné údaje a súkromie,
-
včas rozpoznať najčastejšie kybernetické hrozby (napr. phishing či kyberšikana).
Cieľom tejto úspešnej aktivity bolo zvýšiť povedomie o kybernetickej bezpečnosti a podporiť zodpovedné správanie na internete.
Členom KyberTímu veľmi pekne ďakujeme za ich čas, energiu a kopec užitočných vedomostí, ktoré našim žiakom odovzdali!
